Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft Herobrine
#1
Minecraft Oyununda Bildiğiniz üzere Herobrine Adında Oyunun En Güçlü Yaratığı Olan Bir Mob Bulunmakta Bu Konu Hakkında Bir Çok Hikaye Uydurulmuştur Ne Yazıkki Hiçkimse Gerçeği bilemeyecek ..

Hikayelerden Bir Tanesine Göre ;

Herobrine Notch' un Ölen Kardeşidir . Notch Kardeşinin Ölmesi Üzerine Üzülerek Kardeşini Oyuna Koymak İster . Kardeşinin Adı Brinedir .. Kardeşini Öldüğü Halde Oyunda Yaşatmak İstediği İçin Kahraman Brine olan Herobrine İsmini Vermiştir .. Fakat Herobrine Oyunculardan Tepki Almıştır Oyuncuları Korkutup Kaçırmıştır .. Herobrine Beyaz Gözlü Herşeyi Çalan Adamı Gamemode den bile Çıkartabilen Bir mob olduğu iddaa
edilmiştir .. Bunu Duyan Kullanıcılar Bu Mobun Oyundan Kaldırılmasını İstemişlerdir Aksi Takdirde Oyunu Bırakacaklarını Söylemişlerdir . Notch Bu Durumda Üzülerek Minecraft Dosyalarından Herobrineyi Kaldırmaya Çalışmış Fakat Herobrine kaldırılamamıştır .
Bir Virüs Gibi Silindikçe Tekrar kendini Kopyalıyor, Sürekli gizli Dosya Olarak Saklanıyordu ... Bunu Virüs Haline Belkide Notch Getirmişti Burayı Bilemiyoruz ..
Her Sürümde Dikkat Ederseniz Yeni Eklenmiş Şeylerin En altında
-Removed Herobrine
Yazmaktadır Çünkü Sildikçe kendini Kopyalayan Bir Virüs Olduğu İddaa Ediliyor .. Belkide Notch Kandırmak İçin Böyle Birşey Yazıyor .. Burasıda Bilinmiyor .

Bir Diyer Hikaye İse ;

Herobrine Stevenin Kardeşidir , İyi kalpli Müthiş birisidir . Steve ile Birlikte Gezinir Maden Kazarlar . Birgün Madende Göçük Oluşur Steve Herobrine Ve Diyer Madenciler Göçük Altında Kalır Birtek Steve Kurtulmayı Başarır . Kurtulmak İçin Herobrineyi Geride Bırakmak Zorunda Kalır . Herobrine Ölür Ve Onun Hayaleti Stevenin Öcünü Almak İçin Hayata Geri Döner Steveyi Hayattan Soğutmak İçin Her Türlü Pisliği Yapar Tuzaklar Kurar Korkutur Öldürür ..

Herobrine Hakkındaki Tüm Hikayeler Bir Uydurmaca Olabilir Hangi Hikayenin Doğru Olduğunu Bilemeyiz Bu Konuda Notch Tek Bir kelime Bile Etmemiş Görünüyor ..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)